S novým školním rokem přichází Goodwill - vyšší odborná škola s novinkou: kurz Příprava pro práci letušky či stewarda. Kurz je připraven ve spolupráci s leteckými společnostmi.

Na základě stoupajícího zájmu o specializovaný výcvik v této oblasti otevírá Goodwill - vyšší odborná škola kurz, který poskytne nezbytné základy a odborné znalosti pro zahájení kariéry v oblasti leteckého průmyslu.

Samotný přípravný kurz je formulován tak, aby bral v potaz koncept výcviku přijatý leteckými společnostmi a naplnil potřeby jejich vlastních programů pro přijímání nových zaměstnanců. Kurz se skládá z obsluhy zákazníka v průběhu letu, tak i z nácviku bezpečnosti se zvláštním důrazem na efektivitu a informovanost o bezpečnosti.

Autorka: Mgr. Eva Torčíková - GOODWILL - soukromá vyšší odborná škola

Přidáno: 31.08.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.